Nadiry GmbH

Германија, Мекленбург, 19243, Wittenburg, Wölzower Weiden 1
македонски
Најнови објави
камион платформа MAN F2000 19.372 MAN F2000 19.372 7.500 € Камион платформа 01/1995 945077 км Германија, Wittenburg
школскиот автобус Mercedes-Benz Vario 614 Mercedes-Benz Vario 614 6.500 € Школскиот автобус 05/1997 478000 км Германија, Wittenburg
полуприколка завеса Krone Pritsche Plane Krone Pritsche Plane 5.000 € Полуприколка завеса 10/2012 пневматски/пневматски Германија, Wittenburg
камион-шасија DAF CF75-310 DAF CF75-310 7.499 € Камион-шасија 01/2004 100000 км Германија, Wittenburg
Ние ќе одговориме на вашите прашања
Како да стапите во контакт со нас
Abdul Manan Sakhidad
Abdul Manan Sakhidad
Јазици: германски, англиски
+49 176 619... Прикажи +49 176 61916963
+49 38852 3... Прикажи +49 38852 329911
+49 38852 3... Прикажи +49 38852 329927
+49 172 43... Прикажи +49 172 4317304
Sakhidad
Sakhidad
Јазици: германски, англиски
+49 176 619... Прикажи +49 176 61916963
+49 172 43... Прикажи +49 172 4317304
+49 38852 3... Прикажи +49 38852 329927
+49 38852 3... Прикажи +49 38852 329911
Адреса
Германија, Мекленбург, 19243, Wittenburg, Wölzower Weiden 1
Локално време на дилерот: 06:47 (CET)
Како да не најдете