Nadiry GmbH
Германија, Мекленбург, 19243, Wittenburg, Wölzower Weiden 1
македонски

Сите возила

Филтер
Сортирање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Резултати од пребарување: 34 огласа
Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион платформа MAN F2000 19.372 MAN F2000 19.372 7.500 € Камион платформа 01/1995 945077 км Германија, Wittenburg
школскиот автобус Mercedes-Benz Vario 614 Mercedes-Benz Vario 614 6.500 € Школскиот автобус 05/1997 478000 км Германија, Wittenburg
полуприколка завеса Krone Pritsche Plane Krone Pritsche Plane 5.000 € Полуприколка завеса 10/2012 пневматски/пневматски Германија, Wittenburg
камион-шасија DAF CF75-310 DAF CF75-310 7.499 € Камион-шасија 01/2004 100000 км Германија, Wittenburg
мешалка за бетон Mercedes-Benz SK 2631 Mercedes-Benz SK 2631 19.999 € Мешалка за бетон 09/1997 433042 км Германија, Wittenburg
камион со завеса DAF FA 45-160 Ti DAF FA 45-160 Ti 5.999 € Камион со завеса 10/1998 166000 км Германија, Wittenburg